Doğum Günü Parti Süsleri

Kelebek Süsler

Kelebeklerin zarif dansıyla her anı renklendirin! Minik kelebek süsleyiciler her etkinliğinizi büyülü bir hale getirmek için burada. Kelebek süsleyicilerin mekanınızı peri masalına çevirmesine hazır mısınız?

Püsküller

Zarafet: el yapımı püsküller! Özel günlerinizi renklendirmek ve partinize dokunuş katmak için yaratıldı. Renklerin ambiyansı ruhunuza hitap edecek.

Püskül (Kutulu)

Püskül (Kendin Yap)

Dekor Perde

Banner Süsler

Partilerin trend ürünlerinden olan banner süsler, kağıt malzemeden üretilmiştir. Farklı konseptlerde tasarlanan ürünler birçok organizasyonda; balon zincirlerinde ve duvar süslemelerinde tamamlayıcı olarak kullanılabilir. Paket içinden çıkan ipe takılarak hızlıca hazırlanır.

Yıldız Banner

İlgili Setler

Hem ayrı renklerde hem de kit olarak listelenen püsküller 12*20 ve 12*41 seçenekleriyle satışa sunulur. Her pakette 5 adet püskül, boğumları sabitleyecek 5 adet tel ve 1 metre ip bulunur. Kendin yap ürünüdür. Nasıl hazırlandığını şuradan izleyebilirsiniz. Hazırlık videosu

Püskül, masa eteği, dekor perde, banner gibi parti süsleriyle organizasyonlarınızı tamamlayın. Evde doğum günü düzenlemek konsepte uygun seçilmiş doğum günü parti süsleri ile başlar. Planladığınız büyüklükte renkli balon zincirlerine ilave olarak bir takım parti malzemeleri ile konseptinizi tamamlayabilirsiniz. Anı özel kılmak ve unutulmaz bir parti hazırlamak için doğru parti süsleri seçimi kritik bir rol oynar. Sayfamızda bulunan tamamlayıcı parti malzemeleri ve parti süsleri ile göz alıcı bir tasarım hazırlamaya başlayın.

Doğum günü parti malzemeleri, evde doğum günü konsepti hazırlamak isteyenler için olabildiğince farklı seçeneklerden oluşuyor. Doğum günü süsleri ile organizasyonunu hareketlendirmek için kullanılan yan ürünler özgün tasarımlarla partince’de. Püsküller, iyi ki doğdun yazıları, happy birthday yazıları, çeşitli temalarda hazırlanan banner süsler ile birleştirilmiş bütüncül tasarımlarla doğum günü konseptinizi doğum günü parti süsleri sayfamızda bulabilirsiniz.