Aklınızdaki soruları biliyoruz; hatta şuan aklınızda olmayan ama aşama aşama yanıt aramak isteyeceğiniz muhtemel soruları da tahmin edebiliyoruz. Web sitemizde belirttiğimiz gibi alıntı fotoğraf kullanmıyoruz. Ürünleri sizlere en doğru şekilde sunabilmek için yaptığımız hazırlıklarla daha da deneyim kazandık ve neyi nasıl yapabileceğinizle alakalı detayları paylaşmaya hazırız! Kendin yap videoları ile almış olduğunuz ürünlerin uygulamasını öğrenin.

Güncel içerikleri kaçırmamak için youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Partince Video içeriklerinin faydalı olması dileğiyle.

Balon Zinciri Nasıl Yapılır?

Balon zinciri nasıl yapılır? 5 dakika’da izle & öğren!

Video faydalı oldu mu ve yeterince açıklayıcı mı?
Beğenmek ve yorum yapmak için Tıklayın!

Balon zinciri yapmanın birkaç yolu vardır. Balon zincir aparatı, balon zinciri oluşturmanın en kolay yollarından birisidir. Evde kendi partinizi gerçekleştirmenize olanak tanır. Eşit miktarda şişireceğiniz tek boy balonları zincir aparatına takarak balon zincirini hazırlayabilirsiniz.

Balon zinciri yapma aparatı plastik malzemeden üretilir. Üzerinde 100-110 delik bulunur. Sadece 12″ balonlar için kullanılabilir. Farklı büyüklükteki balonların kullanımı için uygun değildir. Balonların eşit büyüklükte şişirilmesi önemlidir. Düğümlenen balonlar aparat üzerindeki deliklere boşluk bırakılmadan yerleştirilir. 5″, 18″ ve 24″ büyüklüğündeki balonlar balon zincirine sonradan monte edilmelidir.

Balon zinciri yapmak için sunulan balon zincir aparatı çok tercih edilen, balon süslemesini kolaylaştıran bizim de kitlere dahil ettiğimiz ürünlerden. Kolaylaştırıcı bir üründür; ancak görünen her profesyonel süslemeyi yapmanızı sağlayacak bir ürün olmadığını da belirtmemiz gerekir.

Balon Zinciri Duvara Nasıl Sabitlenir?

Montaj balonu kullanımı ile hazırladığınız balon zincirini duvara kolaylıkla sabitleyebilirsiniz. 1 dakika’da izle & öğren!

Balon zincirinin iskeletinin sağlam durması ve üzerinde rahat çalışma yapılabilmesi için balonu sabitlemek çok önemlidir. Çift taraflı sticker ile duvara sabitleme yaptığınızda balon iskeletini dilediğiniz gibi şekillendiremezsiniz ve üzerine montaj yapmakta zorlanırsınız. Balon sürekli düşebilir ve size çalışma kolaylığı tanımaz. Duvarda 1 adet çengelin olması balonu tutturmak için yeterlidir. Bu çivi, vida ya da yapışkanlı askı olabilir. Balon süslemesi için duvara işlem yapacaksanız, sonrasında kapatmak için tablo, saat gibi ürünleri asabileceğiniz bir konumda olmasını tavsiye ederiz. Videomuzda farklı bir yöntemle, koli bandı ve montaj balonu kullanarak balon zincirinin duvara nasıl sabitleneceğini paylaştık.
bknz: Montaj balonu

Püskül Nasıl Hazırlanır?

Kelebek Sticker Hazırlanışı

Peçete Nasıl Katlanır?

Folyo Balonlarla Sütun Yapımı

Gökkuşağı Nasıl Yapılır?

Mini Folyoların Şişirilmesi ve Bağlanması

İsimli Folyo Nasıl Hazırlanır?

Kutu Açılış ve Kit Tanıtım Videoları