Hakkımızda

Konseptive Tasarım Yazılım ve E-ticaret Hizm. Ltd. Şti.’nin girişimi olan Partince’yi, “Hayal et ve Yap” sloganı ile profesyonel bir online ticaret deneyimi yaşatmak için özveriyle yapılandırıldık. Biz de yapalım değil; biz bunu böyle yapmalıyız diyerek yola çıktık. Bütüncül işler için özgün tasarımlar hazırladık. Deneyimimizi harmanladık. Yarı yolda kalmamak ve yarı yolda bırakmamak için kaliteli ürün ve markalarla partnerlik kurduk.

Kalisan’a ait tüm balon ve parti malzemelerini eksiksiz envanterimize dahil ettik. Tüm yerel perakende online satış kanalının sorumluluğunu resmi olarak üstlendik. Ürün birleştirmeleri ile farklı zorluklarda kendin yap formatında kitler hazırladık. Uygulama videoları ile destekledik; yapılabilirleştirdik. Alıntı fotoğraf kullanmadık; ne satacaksak onu sunduk.

Karmaşadan uzak, minimal ve şık tasarımlarla ürün geliştirmelerine devam ediyoruz. Hızlı ve disiplinli sipariş süreç yönetimi için sadece online kanaldan faaliyet gösteriyoruz ve müşterilerimize sadece web sitemiz üzerinden hizmet veriyoruz. 2100 ve 280 metrekarelik 2 farklı sevkiyat ve çalışma sahasıyla güçlü bir e-ticaret organizasyonu kurduk. Mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatmak için biz hazırız, siz de hazırsanız başlayalım!