Soru & Cevap

Aklınıza takılabilecek tüm soruları bu sayfada cevapladığımızı düşünüyoruz; fakat atladığımız ya da merak ettiğiniz harici bir sorunuz varsa iletişim sayfasındaki kanallardan bize ulaşabilirsiniz.

 • Ürün fiyatları web sitemizdedir. Fiyat bilgisi ile alakalı sorular yanıtlanmamaktadır.
 • Tüm renkler web sitemizdedir ve stoklar canlıdır.
 • Partince’de minimum sepet tutarı 300 TL’dir.

KARGO ÜCRETLERİ

500,00 TL’ye Kadar 119,00 TL
500,00 TL – 1.000,00 TL Arası 89,00 TL
1.000,00 TL ve üzeri Ücretsiz
Siparişin tamamlanabilmesi için minimum sepet tutarı kargo hariç 300,00 TL olmalıdır.
 • Öncelikle sipariş aşamasında telefon numaranızın ve mail adresinizin doğru yazıldığından mutlaka emin olun. Teslimat şubesi adres teyidi için iletişim kurmak isteyebilir ve ulaşamazsa teslimata çıkarmayabilir.
 • Alıcı şube yoğunluğuna bağlı olarak sipariş aynı gün gönderilmiş olsa bile gönderen kargo şubesi, çıkışı ertesi gün yapılabilir. (Kota kaynaklı)
 • Kargodan kaynaklı gecikmelerin, hangi kargo firması ile çalışılırsa çalışılsın, her zaman olabileceği göz önüne alınmalı ve siparişler opsiyonlu verilmelidir.
 • Ortalama teslim süreleri: Yurt içi kargo 1-4 gün. Mobil bölgelerde süreler değişebilir.
 • Hafta içi 14:00’a, cumartesi 10:00’a kadar verilen siparişler aynı gün sevk edilir. Siparişin işleme alındığına ve planlanan sevk tarihine dair bilgilendirme mesajları sms ve mail olarak iletilir. Lütfen sipariş aşamasında belirteceğiniz telefon ve mail adresinizi kontrol ediniz. Telefon numarasının eksik olması durumunda kargo çıkışı yapılamamaktadır.
 • Cumartesi 10:00’dan sonra ve pazar günü verilen siparişlerin çıkışı pazartesi günü yapılır.
 • Paylaşılacak takip numarası ile sipariş durumunu takip edebilirsiniz.
 • E-ticaret firmalarının yaptığı indirim haftalarında, kış aylarındaki olumsuz hava koşullarında, mobil ve kırsal bölgelerde teslim süresi uzayabilmektedir.
 • Kargo takip numarası ile gönderinizi takip ediniz, yabancı numaraları yanıtlayınız ve teslim tarihinde teslim adresinde bulununuz, firma sadece bir kez teslimata çıkar ve sizi adreste bulamaz ise 3 gün içinde şubeden almanız gerekir.

Siparişinizi tamamlayabilmeniz için kargo hariç sepet toplamı minimum 300 TL olmalıdır. Daha az tutarda sipariş nakliye ve kutulama masraflarını karşılamaması sebebiyle verilememektedir.

Ücretsiz seçeneğin aktif olabilmesi için kargo tutarı hariç 1.000,00 TL şartının sağlanması gerekmektedir. Örneğin sepet tutarı 990 TL kargo ücretinin de 79,00TL olduğu senaryoda toplam tutar 1.069,00 TL olmasına rağmen ücretsiz seçenek görünmez. Ara Toplam baz alınmalıdır.

Listelenen ürünlerin satışı sadece web sitemiz üzerinden online olarak yapılır.

Ne yazık ki hayır. En iyi ve en hızlı hizmeti sunabilmemiz için tam otomasyonla çalışıyoruz ve farklı bir kanallardan manuel sipariş yönetmiyoruz. Siparişler sadece web sitemiz üzerinden online olarak verilebilir.

Mağaza içinde alışveriş seçeneğimiz maalesef bulunmamaktadır. Mağazamızda online siparişlerin hazırlığının yanı sıra video ve fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Bu sebeple çalışma sahamıza müşterilerimizi kabul edemiyoruz, bu konudaki izahatımızın anlaşıyla karşılanmasını umuyoruz. Tüm siparişlerin site üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Web sitemiz üzerinden gel al seçeneğiyle, önceden sipariş oluşturulmuş olması koşuluyla, mağazamızdan teslimat yapılabilir.

Ne yazık ki hayır. Sadece yerel satış yapılmaktadır.

Ürünü olduğu gibi gösterebilmek için, web sitemizdeki tüm ürünlerin fotoğrafı firmamızca çekilmiştir ve alıntı fotoğraf kullanılmamıştır. Lateks balon grubunda sönük ve şişik değerlerin farklı olabileceği göz önüne alınmalıdır. Farklı internet sitelerinden edinilen fotoğraflara ait renk bilgisi yorumlamamız yanıltıcı olacağından dolayı bu konuda destek olamıyoruz. Renk tercihlerinin sitemizdeki kendi çektiğimiz görsellere göre yapılması gereklidir. Uygulayıcı balon süslemesini farklı tekniklerle hazırlamış olabilir, iç içe farklı renkler ekleyerek farklı bir ton oluşturmuş olabilir bu sebeple bire bir tonları yakalamanız her zaman mümkün olmayabilir. Tüm renkler için bknz: https://partince.com/lateks-balonlar/

Web sitemizden kredi kartı ve havale yöntemi ile alışveriş yapılabilmektedir. Kredi kartının 3d ödeme sistemine açık olması gerekir. Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

(*) Havale seçimi ile yapılan işlemlerde benzer tutarlarda ödemeler geldiğinden dolayı ayrım yapmamızı kolaylaştırmak için lütfen wp hattımızdan bilgilendirme yapınız.

Balon zincirine dair sıkça sorulan sorular linkin en altında bulunmaktadır. Bknz: Balon zinciri nasıl yapılır?

İzinsiz görsel kullanımı hakkında duyurumuz için tıklayınız

Olanaksız. Fotoğrafını stüdyomuzda çekmediğimiz hiçbir ürünü satışa açmayız ve asla alıntı ya da stok fotoğraf kullanmayız.

 • Partince’den vermiş olduğunuz siparişleri 14 günü geçmemek koşuluyla ücretsiz iade edebilirsiniz. Paketlerin açılmamış ve satılabilirliğini yitirmemiş olması gerekir.
 • Ürün değişimi ya da parçalı iade yapılmamaktadır. Sipariş verildiği haliyle tamamen iade edilebilir.
 • Eksik ya da hatalı gönderilen ürün olması durumunda ücretsiz yeniden gönderim yapılabilir ya da ücret iadesi seçeneği kullanılabilir. Kişiye özel hazırlanan ürünler iade kapsamı dışındadır. https://partince.com/sartlar-ve-kosullar/
 • Gönderim sadece anlaşmalı kargomuzla yapılmalıdır, aksi durumda kargo kabul edilmez. Kargo iade kodu için WhatsApp hattımızdan bilgi edinebilirsiniz.
 • 10.01.2024 Tarihi itibariyle kargo ücretleri ve iade durumunda oluşan maliyetler aşağıdaki gibidir. Paylaşmamızın amacı müşterilerimizi doğru siparişe yönlendirmektir. Lütfen görsel ve içerikleri detaylıca inceleyiniz. Kargodaki gecikmeleri göz önüne alarak siparişinizi opsiyonlu oluşturunuz, doğru rengi ya da boyutu sipariş verdiğinizden emin olunuz ve keyfi iadeden kaçınınız.
Desi Gidiş-Dönüş İade Maliyeti
1 149,56 TL
2 162,64 TL
3 170,34 TL
4 174,10 TL
5 194,16 TL
10 242,50 TL
11-15 337,80 TL
20 403,36 TL
30 614,02 TL