Soru & Cevap

Aklınıza takılabilecek tüm soruları bu sayfada cevapladığımızı düşünüyoruz; fakat atladığımız ya da merak ettiğiniz harici bir sorunuz varsa iletişim sayfasındaki kanallardan bize ulaşabilirsiniz.

 • Kargodan kaynaklı gecikmelerin, hangi kargo firması ile çalışılırsa çalışılsın, her zaman olabileceği göz önüne alınmalı ve siparişler opsiyonlu verilmelidir.
 • 1, 3, 4, 5, 10 ya da 18 desi ölçüsündeki kolilerle gönderim yapılır. En küçük ölçü için firmamıza verilen minimum kargo ücreti yansıtılmaktadır.  (Akaryakıt fiyatlarına bağlı olarak fiyatlar sık değişmektedir)
 • 300 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Sürat Kargo)
 • 300 TL altı için sürat kargo 19,90 TL; Yurtiçi kargo 29,90TL’dir.
 • Siparişlerinizi opsiyonlu vererek ücretsiz kargo seçeneğinden ya da ekonomik kargodan faydalanmanızı tavsiye ederiz.
 • Hafta içi 15:00’a, cumartesi 12:00’a kadar verilen siparişler aynı gün sevk edilir. Siparişin işleme alındığına ve planlanan sevk tarihine dair bilgilendirme mesajları sms ve mail olarak iletilir. Lütfen sipariş aşamasında belirteceğiniz telefon ve mail adresinizi kontrol ediniz. Telefon numarasının eksik olması durumunda kargo çıkışı yapılamamaktadır.
 • Cumartesi 12:00’dan sonra ve pazar günü verilen siparişlerin çıkışı pazartesi günü yapılır.
 • Gönderi, bulunduğunuz İl-İlçe ye göre 1- 4 iş gününde tarafınıza ulaşır. Paylaşılacak takip numarası linkinden sipariş durumunu takip edebilirsiniz.
 • E-ticaret firmalarının yaptığı indirim haftalarında, kış aylarındaki olumsuz hava koşullarında, mobil ve kırsal bölgelerde teslim süresi uzayabilmektedir.
 • Kargo takip numarası ile gönderinizi takip ediniz, yabancı numaraları yanıtlayınız ve teslim tarihinde teslim adresinde bulununuz, firma sadece bir kez teslimata çıkar ve sizi adreste bulamaz ise 3 gün içinde şubeden almanız gerekir.

Kargo dahil tutarın 300 TL üzerini geçmesine rağmen ücretsiz seçimin çıkmaması müşterilerimizi yanıltabilir. Ücretsiz kargo seçeneğinin görünmesi için, kargo hariç toplamın 300 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Örneğin sipariş tutarınız 280 TL olduğunda 21 TL kargo ilavesiyle sepet tutarınız 301 TL olmasına rağmen ücretsiz seçenek çıkmaz. Sepet toplamının 300 TL’yi sağlaması gerekmektedir.

Listelenen ürünlerin satışı sadece web sitemiz üzerinden online olarak yapılır.

Ne yazık ki hayır. En iyi ve en hızlı hizmeti sunabilmemiz için tam otomasyonla çalışıyoruz ve farklı bir kanallardan manuel sipariş yönetmiyoruz. Siparişler sadece web sitemiz üzerinden online olarak verilebilir.

Tüm siparişlerin site üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Web sitemiz üzerinden gel al seçeneğiyle önceden sipariş oluşturulmuş olması koşuluyla mağazamızdan teslimat yapılabilir.

Ne yazık ki hayır. Sadece yerel satış yapılmaktadır.

Organizasyon firmalarımızın faydalanabilmesi için belli tutar üzerinde sepet indirimi uygulaması vardır. Detaylar için bknz: https://partince.com/sepet-indirimi/ 12″ ve 5″ balonlar 25’li ambalajlarda satılmaktadır, alternatif bir ambalaj seçeneği yoktur ve olmayacaktır. Ürün detaylarında aşağıdaki gibi bilgilendirme grafiğimiz bulunmaktadır. Bilgilere oradan ulaşabilirsiniz.

Ürünü olduğu gibi gösterebilmek için, web sitemizdeki tüm ürünlerin fotoğrafı firmamızca çekilmiştir ve alıntı fotoğraf kullanılmamıştır. Lateks balon grubunda sönük ve şişik değerlerin farklı olabileceği göz önüne alınmalıdır. Renk tercihlerinin sitedeki görsellere göre yapılması daha doğru olacaktır. Farklı internet sitelerinden edinilen fotoğraflara ait renk bilgisi yorumlamamız yanıltıcı olacağından dolayı bu konuda destek olamıyoruz. Tüm renkler için bknz: https://partince.com/lateks-balonlar/

Web sitemizden sadece kredi kartı/banka kartı ile alışveriş yapılabilmektedir. Kredi kartının 3d ödeme sistemine açık olması gerekir. Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

(*) Havale seçimi; havale bildirimlerinin yapılmaması, benzer tutarlarda ödemelerin gelmesi, müşteri ayrımını zorlaştırması, havale komisyon tutarlarının sipariş tutarına eklenmemesi ve hızlı sipariş yönetimi için gerekli olan entegrasyonu olanaksızlaştırdığından dolayı birçok e-ticaret firması gibi firmamız tarafından da kullanılmamaktadır.

Balon zincirine dair sıkça sorulan sorular linkin en altında bulunmaktadır. Bknz: Balon zinciri nasıl yapılır?

İzinsiz görsel kullanımı hakkında duyurumuz için tıklayınız

 • Partince’den vermiş olduğunuz siparişleri 14 günü geçmemek koşuluyla iade edebilirsiniz. Paketlerin açılmamış ve satılabilirliğini yitirmemiş olması gerekir.
 • Ürün değişimi ya da parçalı iade yapılmamaktadır. Sipariş verildiği haliyle tamamen iade edilebilir.
 • Bir siparişin iadesinin gidiş dönüş 62 TL kargo ve 12 TL kutu olmak üzere 74 TL maliyeti olmaktadır. Karşılıklı mağduriyetlerin olmaması ve organizasyonunuzun aksamaması için görsel ve içerikleri detaylıca inceleyiniz, kargodaki gecikmeleri göz önüne alarak siparişinizi opsiyonlu oluşturunuz ve keyfi iadeden kaçınınız.
 • Eksik ya da hatalı gönderilen ürün olması durumunda ücretsiz yeniden gönderim yapılabilir ya da ücret iadesi seçeneği kullanılabilir. Kişiye özel hazırlanan ürünler iade kapsamı dışındadır. https://partince.com/sartlar-ve-kosullar/
 • Gönderim sadece anlaşmalı kargomuzla yapılmalıdır, aksi durumda kargo kabul edilmez. Yurtiçi kargo müşteri numaramız: Konseptive Tasarım: 861015159 iadelerde bu kodu belirtiniz.