Soru & Cevap

İzinsiz görsel kullanımı hakkında duyurumuz için tıklayınız

Listelenen ürünlerin satışı sadece web sitemiz üzerinden online olarak yapılır.

Ürünü olduğu gibi gösterebilmek için, web sitemizdeki tüm ürünlerin fotoğrafı firmamızca çekilmiştir ve alıntı fotoğraf kullanılmamıştır. Lateks balon grubunda sönük ve şişik değerlerin farklı olabileceği göz önüne alınmalıdır. Renk tercihlerinin sitedeki sunuma göre yapılması daha doğru olacaktır. Farklı internet sitesinden edinilen fotoğraflara ait renk bilgisi yorumlamamız yanıltıcı olabilir. Bunu göz önüne alarak görsel renk değerlendirmesi talep edebilirsiniz. ( telebiniz ses kaydı ile yorumlanır)

Tüm siparişlerin site üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Mağaza’dan alışveriş seçeneği şuan için bulunmuyor. Vermiş olduğunuz siparişi iki farklı lokasyondan teslim alabilirsiniz. ( Ana depo- Mağaza)

Ne yazık ki hayır. En iyi ve en hızlı hizmeti sunabilmemiz için tam otomasyonla çalışıyoruz ve farklı bir kanallardan manuel sipariş yönetmiyoruz. Siparişler sadece web sitemiz üzerinden online olarak verilebilir.

Siparişler hızlı bir şekilde işleme alınarak sevkiyata hazırlanmakta; durumu ile alakalı otomatik bildirimler sms ve mail kanalından paylaşılmaktadır. Sipariş henüz çıkmadıysa değişiklik yapılabilir. Bu durumda planlanan sevk tarihinde değişiklikler olabilir. Siparişin kargo firmasına teslim edilmiş olması durumunda Mesafeli Satış Sözleşmesi bölümündeki detaylara göre işlem yapılır.

 • 13:00’a kadar verilen siparişler çoğunlukla aynı gün; en geç ertesi gün sevk edilir. Planlanan sevk tarihi siparişiniz işleme alındığında sms ve mail olarak iletilir.
 • Hafta sonu verilen siparişlerin çıkışı pazartesi günü yapılır.
 • Sms ve mail kanalından siparişiniz hakkında bilgilendirmeler paylaşılmaktadır.
 • Gönderi, bulunduğunuz lokasyona göre 1- 3 iş gününde tarafınıza ulaşır.
 • E-ticaret firmalarının yaptığı indirim haftalarında, kış aylarındaki olumsuz hava koşullarında, mobil ve kırsal bölgelerde bu süre uzayabilmektedir.
 • Kargo takip numarası ile gönderinizi takip ediniz, yabancı numaraları yanıtlayınız ve teslim tarihinde teslim adresinde bulununuz, firma sadece bir kez teslimata çıkar ve sizi adreste bulamaz ise 3 gün içinde şubeden almanız gerekir.
 • Kargodan kaynaklı gecikmelerin, hangi kargo firması ile çalışılırsa çalışılsın, her zaman olabileceği göz önüne alınmalı ve siparişler opsiyonlu verilmelidir.

İade, iptal ve değişim şartları mesafeli satış sözleşmesi bölümünde detaylı aktarılmıştır.

Şartlar ve Koşullar
 1. Kişiye özel olmayan ürünlerde siparişinizi kargoya verilmeden önce iptal edilebilir. Siparişin kargoya teslim edilmesi durumunda nakliye ücreti müşteri tarafından karşılanır ya da gidiş – dönüş nakliye ücreti kesilerek iade sağlanır.
 2. Kişiye özel ürünlerde, cayma hakkı kullanılamaz. Hatalı üretilmesi durumunda ürünün yenisi ile değiştirilmesi ya da ücreti iadesi talep edilebilir. Nakliye firma tarafından karşılanır.
 3. Ürün firma tarafından hatalı ya da eksik gönderilmişse ürün değişimi yapılır ve ücretsiz gönderilir. Bu durumda müşteri cayma hakkını kullanabilir ve ücret iadesi talep edebilir gidiş-dönüş nakliye ücreti firma tarafından karşılanır.
 4. Herhangi bir hata bulunmayan ve mal teslimi sonrası müşteri isteği doğrultusunda oluşacak iade taleplerinde ( gidiş-dönüş) nakliye ücreti kesilerek iade sağlanır.
 5. Kargo kaynaklı gecikmeler sebebiyle yapılacak iade taleplerinde çift taraflı (gidiş-dönüş) nakliye ücreti kesilerek kalan tutarın iadesi talep edilebilir.
 6. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün gidiş-dönüş nakliye ücreti müşteri tarafından karşılanır.
 7. Tüm ürün boyutları ürün detay sayfalarında detaylıca açıklanmıştır. Boyut, renk gibi müşteri tarafından yanlış alınan ürünün iade ve değişim taleplerinde gidiş-dönüş nakliye ücreti müşteri tarafından karşılanır.
 8. İade ve değişim taleplerinde faturanın gönderilmesi zorunludur.
 9. Ürün ambalajları dezenfekte edilmektedir. Açılan paketlerde iade ya da değişiklik pandemi sebebiyle yapılamamaktadır.

 

Web sitemizden sadece kredi kartı/banka kartı ile alışveriş yapılabilmektedir. Kredi kartının 3d ödeme sistemine açık olması gerekir. Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

(*) Havale seçimi; havale bildirimlerinin yapılmaması, benzer tutarlarda ödemelerin gelmesi, müşteri ayrımını zorlaştırması, havale komisyon tutarlarının sipariş tutarına eklenmemesi ve hızlı sipariş yönetimi için gerekli olan entegrasyonu olanaksızlaştırdığından dolayı birçok e-ticaret firması gibi firmamız tarafından da kullanılmamaktadır.

Kargo dahil tutarın 200 TL üzerini geçmesine rağmen ücretsiz seçimin çıkmaması müşterilerimizi yanıltabilir. Ücretsiz kargo seçeneği için, vergiler dahil toplamın 200 TL olması gerekmektedir. Kargo tutarının eklendiği toplam değil, ara toplam dikkate alınmalıdır.