Parti Konseptleri

En Trend Kendin Yap Balon Zincirleri ve Balon Kitleri

En trend balon zincirleri ve parti kitleri Partince’de. Uygulamaların tamamı satışa sunduğumuz ürünlerle tarafımızca hazırlanmıştır. Listedeki ürünlerin fiyat bilgisi için bknz: Balon zinciri

Dondurma Konsept Balon Zinciri

Dondurma konseptli balon zincirinde 6 makaron rengi 3 farklı boyutla kullanılmıştır. Lateks balonlar 5, 12 ve 18 boyutunda; folyo balonlar 13″ boyutundadır. Zincirin, eşit renk dağılımıyla hazırlanabilmesi için her balon rengi ayrı ambalajda gönderilir.  12″ boyuttan 25 x 6 paket, 5″ boyuttan 25 x 6 paket, her bir 18″ balon renginden ise 1’er adet bulunur. Balon kiti 306 adet lateks balon, 3 adet folyo balon içerir. Fotoğrafta 12″ balonlardan 12’şer adet; 5″ balonlardan 20’şer adet kullanılmıştır. Zincir yapılacak alan müsait ise kit içeriği ile daha uzun dekorasyon hazırlanabilir.


Retro ve Mirror Bakır Balon Zinciri Konsept Kit

Retro ve mirror bakır balon zinciri konsept kit 5 renkten ve 3 farklı balon boyutundan oluşur. Renkler: retro okaliptus, retro deniz kumu, pastel karamel, retro yanık turuncu, mirror bakır. Lateks balonlar 5, 12 ve 18 boyutundadır. Zincirin eşit renk dağılımıyla hazırlanabilmesi için, her balon rengi ayrı ambalajda gönderilir. 12″ boyuttan 25 x 5 paket, 5″ boyuttan 25 x 5 paket, 18″ boyuttan 1’er adet bulunur. Balon kitinde 255 adet balon bulunur. Fotoğrafta paketteki tüm balonlar kullanılmıştır. İsteğe göre renkler ikiye bölünebilir ve iki farklı zincir oluşturulabilir.

Retro Makaron Mirror ve Folyo Gold Balon Zinciri Konsept Kit

Retro makaron mirror ve folyo gold balon zinciri konsept kit 5 renkten ve 3 farklı balon boyutundan oluşur. İlave olarak 6 adet 9″ yuvarlak gold folyo bulunur. Renkler: retro deniz kumu, makaron mavi, mirror gold, retro çöl kumu, pastel karamel. Lateks balonlar 5, 12 ve 18 boyutundadır. Zincirin eşit renk dağılımıyla hazırlanabilmesi için, her balon rengi ayrı ambalajda gönderilir. 12″ boyuttan 25 x 5 paket, 5″ boyuttan 25 x 5 paket, 18″ boyuttan 1 adet, 9″ folyo balondan 6 adet bulunur. Balon kitinde 251 adet lateks balon bulunur. Fotoğrafta paketteki tüm balonlar kullanılmıştır. İsteğe göre renkler ikiye bölünebilir ve iki farklı zincir oluşturulabilir.

Retro ve Mirror Rose Gold Balon Zinciri Konsept Kit

Retro ve mirror rose gold balon zincirsept kit 6 renkten ve 4 farklı balon boyutundan oluşur. İlave olarak 20 gr gold metalik konfeti bulunur. Renkler: retro toz pembe, makaron pembe, mirror rose gold, retro yaban çileği, makaron lila ve şeffaf. Lateks balonlar 5, 12, 18 ve 24″ boyutundadır. Zincirin eşit renk dağılımıyla hazırlanabilmesi için, her balon rengi ayrı ambalajda gönderilir. 12″ boyuttan 25 x 5 paket, 5″ boyuttan 25 x 5 paket, 18″ boyuttan 4 adet, 24″ boyuttan 3 adet bulunur. Fotoğrafta paketteki tüm balonlar kullanılmıştır. İsteğe göre renkler ikiye bölünebilir ve iki farklı zincir oluşturulabilir.

Pastel Retro Makaron Mini ve Jumbo Mirror Balon Zinciri Konsept Kit

Pastel retro makaron mini ve jumbo mirror balon zinciri konsept kit 6 renkten ve 3 farklı balon boyutundan oluşur. Renkler: pastel mercan, retro deniz kumu, makaron somon, retro adaçayı, pastel gece mavisi, pastel gri ve mirror gold. Lateks balonlar 5, 12 ve 18 boyutundadır. Zincirin eşit renk dağılımıyla hazırlanabilmesi için, her balon rengi ayrı ambalajda gönderilir. 12″ boyuttan 25 x 6 paket, 5″ boyuttan 25 x 3 paket, 18″ boyuttan 4 adet bulunur. Fotoğrafta paketteki tüm balonlar kullanılmıştır. İsteğe göre renkler ikiye bölünebilir ve iki farklı zincir oluşturulabilir.

Retro ve Makaron Balon Zinciri Konsept Kit

Retro ve makaron balon zinciri konsept kit 5 renkten ve 3 farklı balon boyutundan oluşur. Renkler: retro kış yeşili, makaron sarı, makaron somon, retro çöl kumu ve retro yanık turuncu. Lateks balonlar 5, 12 ve 18 boyutundadır. Zincirin eşit renk dağılımıyla hazırlanabilmesi için, her balon rengi ayrı ambalajda gönderilir. 12″ boyuttan 25 x 5 paket, 5″ boyuttan 25 x 5 paket, 18″ boyuttan 1’er adet bulunur. Balon kitinde 255 adet balon bulunur. Fotoğrafta paketteki tüm balonlar kullanılmıştır. İsteğe göre renkler ikiye bölünebilir ve iki farklı zincir oluşturulabilir.

Mercan Makaron Somon ve Retro Deniz Kumu Balon Zinciri Konsept Kit

Mercan makaron somon ve retro deniz kumu balon zinciri konsept kit 4 renkten ve 2 farklı balon boyutundan oluşur. Renkler: pastel mercan, retro deniz kumu, makaron somon ve mirror gold. Lateks balonlar 5 ve 12 boyutundadır. Zincirin eşit renk dağılımıyla hazırlanabilmesi için, her balon rengi ayrı ambalajda gönderilir. 12″ boyuttan 25 x 3 paket, 5″ boyuttan 25 x 3 paket bulunur. Fotoğrafta paketteki tüm balonlar kullanılmıştır.

İyi Ki Doğdun Tema Makaron Balon Zincir Kiti

İyi ki doğdun tema makaron balon zincir kiti, iyi ki doğdun yazılı banner, balon zinciri aparatı ve 2 farklı boyuttaki karışık makaron renklerinden oluşur. Lateks balonlar 5 ve 12 boyutundadır. Karışık renk paketlerindeki renk dağılımı rastlantısal hazırlanır ve eşit olmaz.

Safari Baskılı Retro ve Mirror Balon Kiti

Safari baskılı retro ve mirror balon kitindeki ürünleri 2. resimden inceleyebilirsiniz. Kitte 6 Paket 10’lu 12″ baskılı balon bulunur. ( İnek lavanta, leopar bordo, zürafa sütlü kahve, inek toz pembe, kaplan okaliptus, çita lavanta) 18″ baskısız balon renkleri ise retro okaliptus, retro toz pembe, mirror gold, mirror menekşe. Zinciri oluştururken balonları tam şişirmeyin. Zinciri oluştururken balonlar tam şişirilmemelidir ve ahengin sağlanması için farklı boyutlarda şişirilmelidir. Çiçek ve yapraklar dekor amaçlı kullanılmıştır ve kite dahil değildir.

Siyah Beyaz Balon Zincir Kiti Geçiş Konsept

Siyah beyaz geçiş konsept kit 5 renkten ve 2 farklı balon boyutundan oluşur. Renkler pastel beyaz, retro duman, pastel gri, pastel siyah ve mirror koyu gümüş. Lateks balonlar 5 ve 12″ boyutundadır. Zincirin eşit renk dağılımıyla hazırlanabilmesi için, her balon rengi ayrı ambalajda gönderilir. 12″ boyuttan 25 x 4 paket, 5″ boyuttan 25 x 5 paket bulunur. Fotoğrafta, paketteki tüm balonlar kullanılmamıştır isteğe göre zincir boyu uzatılabilir.

Menekşe Beyaz Balon Zincir Kiti Geçiş Konsept

Menekşe beyaz geçiş konsept kit 5 renkten ve 2 farklı balon boyutundan oluşur. Zincir boyu 5 metredir. Renkler pastel beyaz, makaron lila, pastel lila, pastel mor, mirror violet. Lateks balonlar 5 ve 12″ boyutundadır. Zincirin eşit renk dağılımıyla hazırlanabilmesi için, her balon rengi ayrı ambalajda gönderilir. 12″ boyuttan 25 x 4 paket, 5″ boyuttan 25 x 5 paket bulunur. Fotoğrafta, paketteki tüm balonlar kullanılmıştır. Kendin yap ürünüdür. Eğer elinizde mevcut değilse balon şişirme pompası alınması tavsiye edilir.

Gece Mavisi Süper Şeffaf ve Retro Balon Zinciri Mavi Konsept Kiti

Gece mavisi süper şeffaf ve retro balon zinciri mavi konsept kit 5 renkten ve 2 farklı balon boyutundan oluşur. Zincir boyu 5 metredir. Renkler pastel gece mavisi, retro mavi cam, mirror mavi, süper şeffaf mavi ve retro fırtına mavisi. Lateks balonlar 5 ve 12″ boyutundadır. Zincirin eşit renk dağılımıyla hazırlanabilmesi için, her balon rengi ayrı ambalajda gönderilir. 12″ boyuttan 25 x 4 paket, 5″ boyuttan 25 x 4 paket bulunur. Fotoğrafta, paketteki tüm balonlar kullanılmıştır. Kendin yap ürünüdür. Eğer elinizde mevcut değilse balon şişirme pompası alınması tavsiye edilir.

Safari Baskılı Retro Balon Zincir Kiti

Safari baskılı retro balon zincir kitinde 4 Paket 10’lu 12″ baskılı balon bulunur. ( inek yaban çileği, leopar derin okyanus, çita makaron sarı ve çita zerdeçal) Baskılı balonlara ilave olarak 1 paket 12″ boyutunda 25’li mirror mavi baskısız balon bulunur. Zinciri oluştururken balonları tam şişirmeyin. Zinciri oluştururken balonlar tam şişirilmemelidir ve ahengin sağlanması için farklı boyutlarda şişirilmelidir. Çiçek ve yapraklar dekor amaçlı kullanılmıştır ve kite dahil değildir.


[justified_image_grid preset=5 ids=23664,23663,23662,23661,23660,23659,23658,23343 row_height=225 height_deviation=”50 grid” prettyphoto_social=no photoswipe_social=no]

Zümrüt Ahengi ve Gold Detaylı Balon Zincir Kiti

Zümrüt ahengi ve gold detaylı balon zincir kiti 5 renkten ve 3 farklı balon boyutundan oluşur. Zincir boyu 5 metredir. Renkler pastel koyu yeşil, retro okaliptus, mirror yeşil, retro kış yeşili ve mirror gold. Lateks balonlar 5, 12 ve 18″ boyutundadır. Zincirin eşit renk dağılımıyla hazırlanabilmesi için, her balon rengi ayrı ambalajda gönderilir. 12″ boyuttan 25 x 4 paket, 5″ boyuttan 25 x 5 paket, 18″ boyuttan 3 adet bulunur. Fotoğrafta, paketteki tüm balonlar kullanılmıştır. Kendin yap ürünüdür. Eğer elinizde mevcut değilse balon şişirme pompası alınması tavsiye edilir.

Beyaz Kahverengi Geçişli Balon Zincir Kiti

Beyaz kahverengi geçişli balon zincir kiti 2 farklı balon boyutundan oluşur. Balon kitinde bulunan renkler; beyaz, sütlü kahve, karamel ve çikolata kahvedir. Balonlar 5 ve 12″ boyutundadır. Zincirin eşit renk dağılımıyla hazırlanabilmesi için, her balon rengi ayrı ambalajda gönderilir. 12″ boyuttan 25 x 4 paket, 5″ boyuttan 25 x 4 paket olmak üzere toplam 200 adet balon gönderilir. Fotoğrafta mini zincir de sunulmuştur,  Satın alacağınız kit ile 2 adet mini balon zinciri ya da resimdeki uzun zincir yapılabilir. Kendin yap ürünüdür. Eğer elinizde mevcut değilse balon şişirme pompası alınması tavsiye edilir.

Sonbahar Safari Tema Balon Zinciri

Safari baskılı retro balon zincir kitinde 4 Paket 10’lu 12″ baskılı balon bulunur. (leopar kış yeşili, çita zerdeçal, zürafa yanık turuncu, leopar adaçayı) Baskılı balonlara ilave olarak 1 paket 5″ boyutunda mirror bakır, 18″ boyutunda 2 adet retro kış yeşili, 2 adet retro zerdeçal bulunur. Zinciri oluştururken balonları tam şişirmeyin. Zinciri oluştururken balonlar tam şişirilmemelidir ve ahengin sağlanması için farklı boyutlarda şişirilmelidir. Çiçek ve yapraklar dekor amaçlı kullanılmıştır ve kite dahil değildir.

Derin Okyanus ve Sıcak Retro Balon Zinciri Konsept Kit

Derin okyanus ve sıcak retro balon zinciri konsept kit 5 renkten ve 3 farklı balon boyutundan oluşur. Renkler: retro derin okyanus, retro fırtına mavisi, pastel turuncu, retro yanık turuncu, retro toz pembe. Lateks balonlar 5, 12 ve 18″ boyutundadır. Zincirin eşit renk dağılımıyla hazırlanabilmesi için, her balon rengi ayrı ambalajda gönderilir. 12″ boyuttan 25 x 5 paket, 5″ boyuttan 25 x 5 paket, 18″ boyuttan 1’er adet bulunur. Balon kitinde 255 adet balon bulunur. Fotoğrafta paketteki tüm balonlar kullanılmıştır. İsteğe göre renkler ikiye bölünebilir ve iki farklı zincir oluşturulabilir.

Mavi ve Düzensiz Konfeti Balon Zinciri Konsept Kit

Mavi ve düzensiz konfeti balon zinciri konsept kit 4 renkten ve 3 farklı balon boyutundan oluşur. Ayrıca düzensiz gold konfeti ve yapıştırıcı bulunur. Renkler: Pastel açık mavi, pastel beyaz, pastel şeffaf ve makaron mavi. Lateks balonlar 5, 12 ve 18″ boyutundadır. Zincirin eşit renk dağılımıyla hazırlanabilmesi için, her balon rengi ayrı ambalajda gönderilir. 12″ boyuttan 25 x 4 paket, 5″ boyuttan 25 x 3 paket, 18″ boyuttan 3 adet bulunur. Fotoğrafta paketteki tüm balonlar kullanılmıştır.

Happy Birthday Tema Mirror Zincir Balon Kiti

Happy birthday tema mirror zincir balon kitinde bulunan ürünler: Gold yazılı happy birthday banner, 12″ ve 5″ boyutlarında 25’li karışık mirror balon, zincir aparatı. Karışık renk paketlerindeki renk dağılımı rastlantısaldır ve eşit olmaz.

 

Yarım Ay ve Yıldızlar Pastel Tema Balon Zincir Kiti

Yarım ay ve yıldızlar pastel tema balon zincir kitinde  bulunan ürünler: 35″ boyutunda yarım ay gold folyo, 18″ yıldız folyo 1’li, 9″ yıldız folyo 3’lü, 4″ yıldız folyo 4’lü, balon zincir aparatı, sevimli gökyüzü dekor bannerı, 5″ ve 12″ boyutlarında pastel beyaz, retro duman, retro deniz kumu.

Kelebek Konsept Makaron Balon Zincir Kiti

Kelebek konsept makaron balon zincir kitinde bulunan ürünler: 6 renk 15’li makaron balon, 2 paket 25’li 5″ balon, kelebek süsleyici sticker, kelebek banner, kelebek cake topper, spiral mum ve balon zinciri. Ürün kısa videosu için tıklayınız

 

Mirror ve Pastel Siyah Balon Zincir Kiti

Mirror ve pastel siyah balon zincir kitinde bulunan ürünler: 5″ ve 12″ mirror gold, mirror violet, pastel siyah; 18″ siyah, balon zinciri ve çift taraflı balon yapıştırma stickerı. Kendin yap ürünüdür, balonlar sönük şekilde sevk edilir.

Mirror Gold ve Soft Kahve Tonları Balon Zinciri

Mirror gold ve soft kahve tonları balon zincir kitinde bulunan ürünler: 5″ ve 12″ mirror gold, sütlü kahve ve karamel kahve; zürafa sütlü kahve, balon zinciri aparatı. Kendin yap ürünüdür, balonlar sönük şekilde sevk edilir.

Sıcak Retro Safari Tonları ve Beyaz Altın Balon Zincir Kiti

Balon zincirinde bulunan renkler; mirror beyaz altın, okaliptus, zerdeçal ve yanık turuncu. Zerdeçal inek baskılı balon 10 adet diğerleri 25 adettir. 5″ ve 12″ boyutlar bir arada kullanılmıştır. Detay grafiğinden kitte bulunan ürünleri inceleyiniz. Kendin yap ürünüdür, balonlar sönük şekilde sevk edilir. Beyaz altın gümüş renge yakındır. Son fotoğraf kitten bağımsız olarak beyaz altın rengini göstermek içindir. Partince’de alıntı fotoğraf kesinlikle kullanılmaz ve sadece hazırladığımız çalışmalar satışa sunulur.


[justified_image_grid preset=5 ids=26741,26742,26751,26750,26743,26748,26747,26746,26745,26744 row_height=225 height_deviation=”50 grid” prettyphoto_social=no photoswipe_social=no]

Pastel Karışık Renk Balon Zincir Kiti

Pastel balonlarla oluşturulan kit 25 adet 12″ balon, 25 adet 5″ balon ve balon zincirinden oluşur. Detay grafiğinden kitte bulunan ürünleri inceleyiniz. Kendin yap ürünüdür, balonlar sönük şekilde sevk edilir. Pastel balonlar karışık paketlerde sunulur ve paket içindeki renkler rastlantısaldır.


[justified_image_grid preset=5 ids=26760,26759,26757 row_height=225 height_deviation=”50 grid” prettyphoto_social=no photoswipe_social=no]

Mirror Menekşe Retro Toz Pembe Beyaz ve Somon Balon Zinciri

Balon zincirinde bulunan renkler; mirror menekşe, retro toz pembe, beyaz ve somon. 5″ ve 12″ boyutlar bir arada kullanılmıştır. Detay grafiğinden kitte bulunan ürünleri inceleyiniz. Kendin yap ürünüdür, balonlar sönük şekilde sevk edilir. Partince’de alıntı fotoğraf kesinlikle kullanılmaz ve sadece hazırladığımız çalışmalar satışa sunulur.


[justified_image_grid preset=5 ids=26812,26813,26809,26808,26804 row_height=225 height_deviation=”50 grid” prettyphoto_social=no photoswipe_social=no]

 

Makaron Balon Kelebek Süsleyici Balon Zincir Kiti

Makaron balon kelebek süsleyici balon zincir kitinde 15’li 6 renk makaron balon, 25’li 2 paket 5″ makaron balon, kelebek süsleyiciler ve balon zincir aparatı bulunur. Detay grafiğinden kitte bulunan ürünleri inceleyiniz. Kendin yap ürünüdür, balonlar sönük şekilde sevk edilir. Partince’de alıntı fotoğraf kesinlikle kullanılmaz ve sadece hazırladığımız çalışmalar satışa sunulur.


[justified_image_grid preset=5 ids=26830,26829,26828,26827,26826,26825,26824 row_height=225 height_deviation=”50 grid” prettyphoto_social=no photoswipe_social=no]

 

Karamel Kahve Beyaz Altın Zerdeçal ve Fırtına Mavisi Balon Zincir Kiti

Balon zincirinde bulunan renkler; karamel kahve, beyaz altın, zerdeçal ve fırtına mavisi. 5″ ve 12″ boyutlar bir arada kullanılmıştır. Detay grafiğinden kitte bulunan ürünleri inceleyiniz. Kendin yap ürünüdür, balonlar sönük şekilde sevk edilir. Partince’de alıntı fotoğraf kesinlikle kullanılmaz ve sadece hazırladığımız çalışmalar satışa sunulur. Aynı renklerin 18″ ve 24″ boyutlarını da ayrıca sepete ekleyerek kiti zenginleştirebilirsiniz.


[justified_image_grid preset=5 ids=26868,26873,26875,26872,26870 row_height=225 height_deviation=”50 grid” prettyphoto_social=no photoswipe_social=no]

Çikolata Kahve Beyaz Altın Karamel Kahve ve Beyaz Balon Zincir Kiti

Balon zincirinde bulunan renkler; çikolata kahve, beyaz altın, karamel kahve ve beyaz. 5″ ve 12″ boyutlar bir arada kullanılmıştır. Detay grafiğinden kitte bulunan ürünleri inceleyiniz. Kendin yap ürünüdür, balonlar sönük şekilde sevk edilir. Partince’de alıntı fotoğraf kesinlikle kullanılmaz ve sadece hazırladığımız çalışmalar satışa sunulur. Aynı renklerin 18″ ve 24″ boyutlarını da ayrıca satın alarak kiti zenginleştirebilirsiniz.


[justified_image_grid preset=5 ids=26879,26878,26877,26876 row_height=225 height_deviation=”50 grid” prettyphoto_social=no photoswipe_social=no]

 

Derin Okyanus Mirror Altın Fırtına Mavisi Pastel Beyaz Balon Zincir Kiti

Balon zincirinde bulunan renkler; derin okyanus, mirror beyaz altın, fırtına mavisi, pastel beyaz. 5″ ve 12″ boyutlar bir arada kullanılmıştır. Detay grafiğinden kitte bulunan ürünleri inceleyiniz. Kendin yap ürünüdür, balonlar sönük şekilde sevk edilir. Partince’de alıntı fotoğraf kesinlikle kullanılmaz ve sadece hazırladığımız çalışmalar satışa sunulur. Aynı renklerin 18″ ve 24″ boyutlarını da ayrıca satın alarak kiti zenginleştirebilirsiniz.


[justified_image_grid preset=5 ids=26885,26888,26884,26883,26882 row_height=225 height_deviation=”50 grid” prettyphoto_social=no photoswipe_social=no]

 

Pastel Bordo Retro Toz Pembe Mirror Menekşe Retro Derin Okyanus Balon Zinciri

Balon zincirinde bulunan renkler; pastel bordo, retro toz pembe, mirror menekşe, retro derin okyanus. 5″ ve 12″ boyutlar bir arada kullanılmıştır. Detay grafiğinden kitte bulunan ürünleri inceleyiniz. Kendin yap ürünüdür, balonlar sönük şekilde sevk edilir. Partince’de alıntı fotoğraf kesinlikle kullanılmaz ve sadece hazırladığımız çalışmalar satışa sunulur. Aynı renklerin 18″ ve 24″ boyutlarını da ayrıca satın alarak kiti zenginleştirebilirsiniz.


[justified_image_grid preset=5 ids=26952,26953,26950,26949,26948,26947,26954 row_height=225 height_deviation=”50 grid” prettyphoto_social=no photoswipe_social=no]

Retro Okaliptus Mirror Beyaz Altın Retro Taş Pastel Bordo Balon Zincir Kiti

Balon zincirinde bulunan renkler; retro okaliptus, mirror beyaz altın, retro taş, pastel bordo. 5″ ve 12″ boyutlar bir arada kullanılmıştır. Detay grafiğinden kitte bulunan ürünleri inceleyiniz. Kendin yap ürünüdür, balonlar sönük şekilde sevk edilir. Partince’de alıntı fotoğraf kesinlikle kullanılmaz ve sadece hazırladığımız çalışmalar satışa sunulur. Okaliptus, beyaz altın ve taş renk balonların 18″ ve 24″ boyutlarını da ayrıca satın alarak kiti zenginleştirebilirsiniz.

[justified_image_grid preset=5 ids=26964,26965,26961,26960,26962,26958,26957 row_height=225 height_deviation=”50 grid” prettyphoto_social=no photoswipe_social=no]

 

Retro Yanık Turuncu Makaron Somon Retro Zerdeçal Retro Taş Balon Zincir Kiti

Balon zincirinde bulunan renkler; retro yanık turuncu, makaron somon, retro zerdeçal, retro taş. 5″ ve 12″ boyutlar bir arada kullanılmıştır. Detay grafiğinden kitte bulunan ürünleri inceleyiniz. Kendin yap ürünüdür, balonlar sönük şekilde sevk edilir. Partince’de alıntı fotoğraf kesinlikle kullanılmaz ve sadece hazırladığımız çalışmalar satışa sunulur. Aynı renklerin 18″ ve 24″ boyutlarını da ayrıca satın alarak kiti zenginleştirebilirsiniz.

[justified_image_grid preset=5 ids=26972,26971,26966,26968,26969 row_height=225 height_deviation=”50 grid” prettyphoto_social=no photoswipe_social=no]