Kendin Yap

Kişiye Özel İsimli Balonlar Nasıl Hazırlanır?

Kişiye özel isimli folyo balonlarla etkinliklerinizi farklılaştırın. Kalp, yuvarlak, yıldız ve rakam şekilli folyolar alternatif renkleriyle partince’de.

Kişiye özel balon uygun fiyatlı ve hazırlaması keyifli kendin yap ürünlerinden. Folyo ve etiketten oluşur videodaki gibi kolayca hazırlanır.

  • Etiket görünümü görseldeki gibidir.
  • Sipariş detaylarına göre tasarım hazırlanır ve şablona yerleştirilir.
  • Etiket üzerindeki öğeler makasla kesilerek uygulamaya hazır hale getirilir.
  • Farklı yüzeylerde kullanmanız için küçük ilaveler hediyemizdir.
  • Tasarım örneği fikir amaçlıdır. Belirtilen şablona en uygun dizilim örnek olarak sunulur. Görseli referans alarak, şişirilmiş balona uygulayın.

İsimli folyo balon kişiye özel hazırlanan bir üründür. Doğum günü, düğün ve diğer tüm organizasyonlarınızı farklılaştırabilirsiniz. Belirtilen fiyat, seçilecek bir adet folyo balon ve 1 adet etiket içindir. Daha fazla sipariş vermek için işlemi tekrarlayınız.

Satışa sunulan folyo balonlar mukavemeti yüksek, sticker uygulamasına uygun dayanıklıktadır. Uygulama videosu izlendiğinde pratik şekilde uygulanabilir. İsimli folyo balonları helyum gazıyla şişirerek; duvar, perde gibi zeminlere sabitleyerek kullanabilirsiniz.

Sipariş iki farklı ambalajda sevk edilir: folyo balon ve konsepte uygun yardımcı öğelerin de bulunduğu kişiye özel hazırlanan etiket. Ambalaj üzerine, uygulamaya referans oluşturması için tasarımın bulunduğu bir grafik etiketi yapıştırılır. Birebir kullanabilir ya da farklı şekilde yerleştirebilirsiniz.

Bu ürün grubunda ön çalışma ve sunum yapılmamakta; iş doğrudan üretime alınmaktadır. Yazılacak metne ve seçeneklere dikkat ediniz. En çok karşılaşılan hata balon etiket ve balon renginin aynı seçilmesidir. Folyo gümüş balon – gümüş etiket | siyah balon – siyah etiket gibi.