Kendin Yap

1 Yaş Doğum Günü Balon Setleri 1 Yaş Konseptleri

Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir

1 Yaş Doğum Günü
1 yaş doğum günü her ebeveyn için çok özel bir gündür. Çocuğunuz 1 yaş doğum gününü hiç hatırlamayacak dahi olsa doğum günü resimlerine ve videolarına baktığında sizin için ne kadar değerli olduğunu her zaman hissedecektir.

1 yaş doğum günü tarihi yaklaştıkça kafamızdaki sorular doğal olarak artıyor. Evde 1 yaş doğum günü kutlaması nasıl olmalı? 1 yaş doğum günü masası nasıl hazırlanır? 1 yaş doğum günü fikirleri? Kız bebekler için 1 yaş doğum günü… Erkek bebekler için 1 yaş doğum günü… 1 yaş doğum günü konsepti belirleme, 1 yaş doğum günü süsleri nasıl olmalı gibi. Aslında 1 yaş doğum günü hazırlıkları en keyif alacağınız doğum günü organizasyonu
olabilir. Çünkü her şeye tamamen siz karar vereceksiniz. 1 Yaş doğum günü hazırlığı yaparken aşağıdaki önerilerden faydalanabilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Konseptinizi Seçin

Bir temayı takip etmek zorunda değilsiniz; fakat İster belirli bir konsepte, ister renge, ister hayvan karakterine inin, davetiyelerinizden doğum günü pastanıza ve süslemelerinize kadar her şeyi tema çerçevesinde tasarlayabilirsiniz. Böylelikle parti detaylarına odaklanmanız daha da kolay olacaktır. Seçim yapabileceğiniz birçok doğum günü konseptinin arasından hoşunuza en fazla gideni tercih edebilirsiniz. 1 Yaş doğum günü partisi evde ya da dışarıda kutlandığında bu tarz konseptler şık bir ambiyans yaratmanızı kolaylaştıracaktır.

1 Yaş Doğum Günü İçin Neler Yapılabilir?
1 yaş doğum günü için konseptinizi belirledikten sonra her türlü temaya uyabilecek hazırlıklar da yapabilirsiniz. Örneğin bu bir yıl içerisinde önemli anlarınızdan oluşan bir bebek ilk yıl
albümü hazırlayabilirsiniz. Bebeğinizin mama sandalyesini satın alacağınız püsküllerle süsleyebilirsiniz. 1 yaş doğum günü masasının arkasına yerleştireceğiniz balon zincirleriyle çekeceğiniz fotoğraflar için dekor oluşturabilirsiniz. Temanıza uygun cake topperlar satın alarak mini kekler hazırlayıp keklerinizi farklılaştırabilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Masasında Neler Olmalı?
1 yaş doğum günü masanız belirlediğiniz konseptle veya renklerle uyumlu olmalıdır. Temanıza uygun bir pasta edinebilirsiniz ya da sıradan bir pastayı cake topperlar kullanarak ucuz bir şekilde temanıza uygun hale getirebilirsiniz.
Bebeğinizin sevdiği meyvelerden oluşan ikramlıklar hazırlayabilirsiniz.
Konfetileri ya da çiçekleri masanıza serpiştirerek farklı ve şık bir masa dekorasyonu elde edebilirsiniz. Masanızın ön kısmına püsküllerden ya da bannerlardan oluşan süslemeleri ekleyebilirsiniz.

1 yaş parti malzemeleri, 1 yaş doğum günü süsleri, 1 yaş doğum günü partisi ürünleri, 1 yaş balon seti, 1 yaş balon konsepti, 1 yaş balon zinciri, 1 yaş balon süsleme, 1 yaş balonları şeklinde birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Partince’de hazırlanan 1 yaş konseptlerinde çoğunlukla rakam folyo kullanarak hazırlanmıştır. Balon seti olarak alınabileceği gibi ayrı ayrı satın alarak kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Süsleri Nasıl olmalı?
Tercih edeceğiniz doğum günü süsleriniz belirlediğiniz konsept ya da renklerle uyumlu olmalıdır. Böylelikle uyumlu ve bütüncül bir görüntü yakalayabilirsiniz.

1 Yaş Erkek Bebek Doğum Günü Konseptleri
1 yaş erkek bebek doğum günü konseptinizi seçerken bebeğinizin sevdiği çizgi filmlerden, masallardan, renklerden ya da dinlediği şarkılardan bile yola çıkabilirsiniz. Genellikle 1 yaş erkek bebek doğum günlerinde safari, uzay, deniz, dinazor gibi konseptler tercih edilmektedir.

1 Yaş Kız Bebek Doğum Günü Konseptleri
1 yaş kız bebek doğum günü temanızı kızınızın hoşlandığı renklerden ya da karakterlerden seçebilirsiniz. Kız bebek doğum günlerinde en çok pembe, kalp, prenses, unicorn, kelebek gibi temalar tercih edilmektedir.
Aşağıda işinizi daha da kolaylaştıracak bir kontrol listesi de bulunmaktadır. Böylelikle sakin, kolay ve eğlenceli bir doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz.

1 yaş parti malzemeleri, 1 yaş doğum günü süsleri, 1 yaş doğum günü partisi ürünleri şeklinde araştırıldığında birçok farklı ürünün bulunduğunu görebilirsiniz. Partince’de hazırlanan 1 yaş konseptlerinde çoğunlukla rakam folyo kullanarak hazırlanmıştır. Balon seti olarak alınabileceği gibi ayrı ayrı satın alarak kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

1 yaş doğum günü partileri için kullanılacak balon dekorasyonunda folyo balon tercih edilebilir. Masa üstü için 14″ büyük sütun için de 40″ folyo balonlar tercih edilebilir. Videolar sayfamızda mini folyoların bağlanması, balon sütununun yapılışı hakkında içerikleri bulabilirsiniz. 1 yaş balon yapımı

1 yaş balon konsepti için size uygun bir yaş balon seti almaya karar verdiğinizde rakam folyo balonlarla sütun yapmaya ihtiyacınız olacaktır. Yukarıdaki videoyu izleyerek farklı ölçülerdeki folyo balonlarla nasıl sütun yapacağınızı öğrenebilir ve evde uygulayabilirsiniz. Ayrıca videolar sayfamızdaki diğer videoları da izleyerek fikir edinebilirsiniz.