Parti Konseptleri

Doğum Günü Pastasını Işıldatan 66 Farklı Parti Mumu

Pastaların vazgeçilmez tamamlayıcılarından olan pasta mumları günümüzde birçok alternatifle tüketiciyle buluşuyor. Renk ve konsept farklılıklarıyla sınırsız seçim sunan mumlar, parti malzemelerinin vazgeçilmezlerinden. Partince‘de satışa sunulan 66 farklı mum aşağıdaki gibidir. Sayfadaki tüm ürünler fiyatları ile beraber mum kategorisinden inceleyebilirsiniz. Fiyatlar için bknz: Pasta mumları

Siyah Gövdeli Krom Renk Mumlar 7 Renk Seçeneği

Siyah gövdeli parti mumları; karışık, şampanya, gümüş, pembe, mavi, mor ve kırmızı olmak üzere 7 farklı seçenekle satışa sunulur. Her pakette 12 adet bulunur. Ürünlerin her biri 15.5 cm boyunda ve 4 mm çapındadır. Mum altlığı bulunmaz doğrudan pastaya uygulanabilir.

[justified_image_grid preset=5 ids=25855,25854,25853,25852,25851,25848,25847,25849 row_height=225 height_deviation=”50 grid” prettyphoto_social=no photoswipe_social=no]

Krom Renk Mumlar

Krom uzun mum; kırmızı, mor, pembe, şampanya, mavi, gümüş, gold ve karışık renklerde satılır. Siyah gövdeli parti mumları; karışık, şampanya, gümüş, pembe, mavi, mor ve kırmızı olmak üzere 7 farklı seçenekle satışa sunulur. Her pakette 12 adet bulunur. Ürünlerin her biri 14 cm boyunda ve 4 mm çapındadır, 3 cm altlığı bulunur.

 

[justified_image_grid preset=5 ids=25875,25874,25873,25871,25876,25878 row_height=225 height_deviation=”50 grid” prettyphoto_social=no photoswipe_social=no]

Klasik Pasta Mumları

Klasik Pasta Mumu silver, gold, şampanya, pembe ve pastel olmak üzere 5 alternatifle satışa sunulur. Her paket içerisinde 10 adet bulunur. Aşağıdan renk seçimi yapabilirsiniz. Her bir ürün 6 cm boyundadır ve mum altlığı ile beraber gelmektedir. Altlıkla beraber ürünün toplam uzunluğu 8 cm’ye ulaşır.

Simli Yıldız Şekil Pasta Mumları 6’lı

Pırıltılı yıldız mum silver, gold ve mor renkleriyle mevcuttur. Her paket içerisinde 6 adet bulunur. Paket içerisinde 2 farklı boyutta ürün bulunmaktadır. Büyük yıldızlar 4.2 cm büyüklüğünde küçük yıldızlar ise 3 cm boyutundadır.

Simli Yıldız Şekil Pasta Mumları 5’li

Yıldız şekilli simli mumlar karışık, gold ve gümüş renkleri ile satışa sunulur. Paket içine 5 adet mum bulunur. Arka yüzeyleri beyaz, ön yüzeyleri simlidir. Ürün kürdana takılıdır ve altlık olmaksızın pastada kullanılabilir. Kürdanla beraber uzunluğu 7,5 cm; mumun uzunluğu 3,5 cm’dir ipi kısadır ve buna bağlı olarak mum kısa süre yanar.

Makaron Yıldız Mumlar 1’li

Makaron yıldız mum; somon, pembe, mavi, mint ve lila renklerde mevcuttur. Her paket içerisinde 1 adet bulunur. Ürünlerin her biri 10.5 cm uzunluğunda 4 cm genişliğindedir.

Gökkuşağı Uzun Mum 12’li

Karışık Renkli Uzun Mum en popüler ana ve ara renklerde mevcuttur ve her paket içerisinde 12 adet bulunur. Her bir ürün 14 cm uzunluğunda ve 4 mm çapındadır, altlık kısmı 3 cm’dir.

Beyaz Çizgili Pastel Mum 12’li

Beyaz çizgili pastel mum 3 renkten oluşur. Paket içinde 12 mum bulunur. Her bir ürün 14 cm uzunluğundadır. Altlık bulunmaz, doğrudan pastaya uygulanabilir.

Krom Mum Kalın 4 Renk Seçeneği

Altın, gümüş, pembe ve şampanya olmak üzere 4 farklı renk seçeneğiyle satışa sunulan kalın krom mumlar 6’lı pakette satışa sunulur; 11 cm uzunluğundadır, 3 cm altlığı bulunur.

 

Makaron Renk Spiral Mum 8’li

Makaron renkli spiral mumların paketinde 8 adet mum bulunur. Her bir ürün 13 cm uzunluğunda ve 4 mm çapındadır. Altlığın uzunluğu 4 cm’dir.

Simli Uzun Mum 16 cm 3 Renk 12’li

Simli Uzun Mum Silver, Gold ve Rose Gold renkleriyle mevcuttur. Her paket içerisinde 12 adet bulunur. Ürünlerin her biri 16 cm uzunluğunda ve 6 mm çapındadır, 2 cm altlık bulunur.

Yarı Sim Parçacıklı Mum 3 Renk 12’li

Pırıltılı Uzun Mum Silver, Gold ve Rose Gold renkleriyle mevcuttur. Her paket içerisinde 12 adet bulunur. Ürünlerimizin her biri 16 cm uzunluğunda ve 5 mm çapındadır.

Mermer Desenli Uzun Mum 12’li

Mermer Desenli Uzun Mum, şık ve renkli mermer deseniyle sizlerle. Her paket içerisinde 12 adet mevcuttur.

Karışık Pastel Makaron Uzun Mum 12’li

Karışık makaron uzun mum paket içerisinde sarı pembe ve mavi makaron renkleriyle mevcuttur. Her paket içerisinde 12 adet bulunur. Ürünlerin her biri 14 cm uzunluğunda ve 4 mm çapındadır, 3 cm altlığı bulunur.

Metalik Yıldız Mumlar 6 Renk 1’li Paket

Metalik Yıldız Mum kırmızı, pembe, şampanya, gold, açık pembe ve gümüş renklerde mevcuttur. Her paket içerisinde 1 adet bulunur. Aşağıdan renk seçimi yapabilirsiniz. Ürünler 10.5 cm uzunluğunda ve 4 cm genişliğindedir.

Metalik Kalp Mumlar 6 Renk 1 ‘li Paket

Metalik kalp mum; kırmızı, pembe, şampanya, gold, açık pembe ve gümüş renklerde mevcuttur. Her paket içerisinde 1 adet bulunur. Aşağıdan renk seçimi yapabilirsiniz. Ürünlerin her biri 10.5 cm uzunluğunda ve 3.5 cm genişliğindedir.

Pastel Kalp Mumlar 6 Renk 1 ‘li Paket

Makaron kalp mum; somon, pembe, mavi, mint ve lila renklerde mevcuttur. Bir adet fiyatıdır ve her paket içerisinde 1 adet mum bulunur. Aşağıdan renk seçimi yapabilirsiniz. Ürünlerin her biri 10.5 cm uzunluğunda ve 3.5 cm genişliğindedir.

Pastel Yıldız Mumlar 6 Renk 1 ‘li Paket

Makaron yıldız mum; somon, pembe, mavi, mint ve lila renklerde mevcuttur. Her paket içerisinde 1 adet bulunur. Aşağıdan renk seçimi yapabilirsiniz. Ürünlerin her biri 10.5 cm uzunluğunda 4 cm genişliğindedir.

Pastel Ombre Parti Mumu 12’li

12 adet mumdan oluşan üründe pembe, mavi, somon, sarı, yeşil ve mor renklerden 2’şer adet bulunur. Beyaz mum üzeri metalik kaplamalıdır. Koyudan beyaza ombre geçişlidir. Kullanmadan önce mumları yakarak birkaç damla altlığa damlattıktan sonra pastaya sabitleme yapılmalıdır.

Simli Yıldız Şekilli Mumlar 3 Renk 5’li

Yıldız şekilli simli mumlar karışık, gold ve gümüş renkleri ile satışa sunulur. Paket içine 5 adet mum bulunur. Arka yüzeyleri beyaz, ön yüzeyleri simlidir. Ürün kürdana takılıdır ve altlık olmaksızın pastada kullanılabilir. Kürdanla beraber uzunluğu 7,5 cm; mumun uzunluğu 3,5 cm’dir ipi kısadır ve buna bağlı olarak mum kısa süre yanar.

Krom Spiral Mum 8’li

Krom spiral mum karışık renklerde satışa sunulur. Her paket içerisinde 8 adet mum bulunur. Her bir ürün 13 cm uzunluğunda ve 4 mm çapındadır.

Simli Tüy Karışık Renkli 5’li

Tüy şekilli pasta mumunda renkler görseldeki gibidir, paket içine 5 adet mum bulunur. Arka yüzeyleri beyaz, ön yüzeyleri simlidir. Ürün kürdana takılıdır ve altlık olmaksızın pastada kullanılabilir. Kürdanla beraber uzunluğu 8,5 cm; mumun uzunluğu 5 cm’dir ipi kısadır ve buna bağlı olarak mum kısa süre yanar.