İsimli balonlarla özel günlerinizi farklılaştırın

Kişiye özel balonlar; doğum günü, evlenme teklifi, düğün veya diğer  anlarınızı daha unutulmaz kılmak için harika bir seçenektir. İsimli balonlar isteğe göre tasarlanan ürün grubudur ve kalp, yıldız, yuvarlak, rakam, yarım ay gibi folyo balonların üzerine uygulanabilir.

İsim yazılı balonlar, özel günlerinizi kişiselleştirmenin harika bir yoludur

İsim, tarih veya özel bir mesajla tasarlanan bu balonlar folyo balonlarla kullanılır. Her türlü etkinlikte tercih edilebilir ve anılarınızı renklendirebilir. Özel anlarınıza renk katmak ve sevdiklerinizi şaşırtmak için kişiye özel balonları tercih edebilirsiniz. Kutlamalarınızı renklendirmek için ürünlerimize göz atın.

Kalp Folyolar

Yıldız Folyolar

Yuvarlak Folyolar

Yarım Ay Folyolar

Rakam Folyolar

Detaylar

  • Etiket görünümü görseldeki gibidir.
  • Sipariş detaylarına göre tasarım hazırlanır ve şablona yerleştirilir.
  • Etiket üzerindeki öğeler makasla kesilerek uygulamaya hazır hale getirilir.
  • Farklı yüzeylerde kullanmanız için küçük ilaveler hediyemizdir.
  • Tasarım örneği fikir amaçlıdır. Belirtilen şablona en uygun dizilim örnek olarak sunulur. Görseli referans alarak, şişirilmiş balona uygulayın.

İsimli folyo balon kişiye özel hazırlanan bir üründür. Doğum günü, düğün ve diğer tüm organizasyonlarınızı farklılaştırabilirsiniz. Belirtilen fiyat, seçilecek bir adet folyo balon ve 1 adet etiket içindir. Daha fazla sipariş vermek için işlemi tekrarlayınız.

Satışa sunulan folyo balonlar mukavemeti yüksek, sticker uygulamasına uygun dayanıklıktadır. Uygulama videosu izlendiğinde pratik şekilde uygulanabilir. İsimli folyo balonları helyum gazıyla şişirerek; duvar, perde gibi zeminlere sabitleyerek kullanabilirsiniz.

Sipariş iki farklı ambalajda sevk edilir: folyo balon ve konsepte uygun yardımcı öğelerin de bulunduğu kişiye özel hazırlanan etiket. Ambalaj üzerine, uygulamaya referans oluşturması için tasarımın bulunduğu bir grafik etiketi yapıştırılır. Birebir kullanabilir ya da farklı şekilde yerleştirebilirsiniz.

Bu ürün grubunda ön çalışma ve sunum yapılmamakta; iş doğrudan üretime alınmaktadır. Yazılacak metne ve seçeneklere dikkat ediniz. En çok karşılaşılan hata balon etiket ve balon renginin aynı seçilmesidir. Folyo gümüş balon – gümüş etiket | siyah balon – siyah etiket gibi.