Parti kitleri doğum günü balon setleri

Balon setleri lateks balon, folyo balon, banner, cake topper, mum, konfeti ve püskül gibi ürünlerin birleştirilmesiyle oluşturulan kendin yap formatındaki ürün grubumuzdur. Balon setlerinde bulunan ürünleri ve kit içeriklerini ürün detay sayfasından inceleyebilirsiniz. Doğum günü için oluşturulan hazır balon setlerinden konseptinize uygun olanı seçerek ana temayı oluşturabilir; diğer kategorilerden de balon ve doğum günü süsü gibi parti malzemeleri sepete ekleyerek doğum günü konseptinizi zenginleştirebilirsiniz. Parti setlerinde içerikte renk ya da ürün değişikliği yapılamamaktadır. Dilerseniz ürünleri ayrı ayrı satın alarak kendi parti setinizi oluşturabilirsiniz.

Parti kitleri doğum günü balon setleri
Parti kitleri doğum günü balon setleri

Mini Balon Kitleri

Pastel Mavi Tema Mini Balon Seti

300,35  KDV Dahil

Pastel Pembe Tema Mini Balon Seti

300,35  KDV Dahil

Mini Balon Setleri

Parti kitleri doğum günü balon setleri
Parti kitleri doğum günü balon setleri
Lateks balon, folyo balon, banner, cake topper, mum, konfeti ve püskül gibi parti malzemelerinin birleştirilmesiyle oluşturulan kendin yap formatındaki doğum günü parti setleri için alternatif ürünler satışa sunulmuştur. Kit içeriklerini detay sayfasından inceleyebilirsiniz. Balon zinciri nasıl yapılır, folyo balon nasıl şişirilir, folyo balonlarla sütun nasıl hazırlanır gibi soruların cevabını videolar sayfasında bulabilirsiniz. Balon seti fiyatları, kitin içeriğine göre değişmektedir. Diğer kategorilerde bulunan doğum günü süsleri ile benzer kitler oluşturabilirsiniz. Mini kit kategorisinde bulunan balon zincirleri 1,5 metre uzunluğundadır. 1 yaş doğum günü konseptine ilave olarak 2 yaş ve 3 yaş için de örnekler bulunmaktadır. Balon setlerinde alıntı fotoğraf kullanılmaz ve size ulaşacak ürün görselle birebir aynıdır. Doğum günü balon kitlerinde daha çok 1 yaş, 2 yaş ve 3 yaş için hazır set oluşturulmuştur.

Mini kitlerden satın almaya karar verdiğinizde videolar sayfasında bulunan içerikler sizlere kurulumda yardımcı olacaktır. Her kit için ayrı video olmasa da balon zincirinin nasıl hazırlanacağına dair genel bir videomuz bulunmaktadır ve fazlasıyla yeterli gelecektir. Yine bazı kitlerde bulunan püskül, folyo gibi ürünlerin hazırlanışını da bulabilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinde sadece renkleri ve balon setini ön plana çıkaracak görseller sunulmakta, harici dekor unsurları kullanılmamaktadır. Parti setleri evde doğum günü süslemesi yapmak isteyenler için ekonomik bir çözümdür. Kendin yap formatı sizin için keyifli değilse ya da dekor unsurlarıyla çok daha profesyonel işler yaptırmak isterseniz organizasyon firmalarıyla çalışmak iyi bir seçenektir.