Balon zincir şablonunu seç Kendin Yap‘ın keyfini çıkar!

Bu kit şablonu tam bana göre. Uygulama yapacağım alan için istediğim balon zinciri bu; ama renklere ben karar vermek istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.

Hayalindeki renk paletine karar ver!

Renkleri bir arada gösteren uygulamamız karar vermenizi kolaylaştıracak. Başlamadan önce yukarıdaki modüle giderek renk uyumlarını inceleyebilirsiniz.

Zengin balon zincirleri için farklı boyutlar bir arada

Alternatif boy balonlarla oluşturulan kitler, zengin bir zincir tasarımı oluşturmanız için bir arada. Farklı boyutların kullanımı balon zincirini üst noktaya taşıyacak. Canlı fotoğraflardan ilham alın, planlayın ve keyifle birleştirin.

Yaratıcılığını konuşturmaya hazır mısın?

Hayalinizdeki balon zincirini hazırlamanın inceliklerini paylaşıyoruz. Balon süslemesini bir üst seviyeye taşımanın detaylarını bizden öğrenin. İzle & öğren içerikleri sizlere süsleme tekniklerini ve kolaylıklarını öğretecek.

Mekanına uygun bir şablon seç zincir kitini oluştur!

Kendi balon zincirini yap! Kit A-B-C-D-E-F-G… olarak şablonlar oluşturduk. Kendi renklerinizi seçerek kitlere bağlı kalmadan kendi balon zincirinizi oluşturabilirsiniz. Her bir kit farklı büyüklüklerde ve renk sayısında balon içerir. Kullanılacak tüm renkler farklılaştırılabilir.

BALON RENKLERİ
LÜTFEN BEKLEYİN...

Kit G %20 indirimli!

KİT GENİŞLET

Kiti Genişlet 5″ 25’li + 12″ 10’lu

Orijinal fiyat: 114,95 ₺.Şu andaki fiyat: 103,45 ₺. KDV Dahil

5″ Mini Boy Lateks Balonlar 25’li

62,02 89,70  KDV Dahil

24″ Jumbo Boy 1’li Lateks Balonlar

57,72 84,24  KDV Dahil

12″ Standart Boy Lateks Balonlar 10’lu

58,50 87,76  KDV Dahil